Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Kavala Night City Run

kncr

Dance Marathon

danceMarathon

Η μπάλα στην κερκίδα

μπαλακερκιδα

Λ Φ Κ

lfk yt

Το πλήρες πρόγραμμα

Posted in Ειδήσεις

Δ’ ΦΑΣΗ

Α/Α
ΑΓΩΝΑΣ
ΗΜΕΡΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΤ.
36.
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ατρόμητος
26/10/2010
14:00
Γιαννιτσών
37.
Εορδαϊκός-ΠΑΟΚ
28/10/2010
14:00
ΔΑΚ Φλώρινας
38.
ΟΦΗ-Ολυμπιακός Βόλου
26/10/2010
17:00
Θ. Βαρδινογιάννης
39.
ΠΑΣ Γιάννινα-Εργοτέλης
27/10/2010
15:00
Ζωσιμάδες
40.
Παναιτωλικός-Ηρακλής
27/10/2010
14:00
Παναιτωλικού
41.
Παναχαϊκή-Καβάλα
27/10/2010
14:00
Παναχαϊκής
42.
Πανθρακικός-ΑΕΚ
28/10/2010
16:00
ΔΑΚ Κομοτηνής
43.
Διαγόρας-Πανιώνιος
27/10/2010
17:00
Διαγόρας
44.
Ηλιούπολη-Ολυμπιακός
27/10/2010
20:00
Στ. Μαυροθαλασσίτης
45.
Αετός Σκύδρας-Πανσερραϊκός
27/10/2010
14:00
Σκύδρας
46.
Κοζάνη-Παναθηναϊκός
27/10/2010
17:00
ΔΑΚ Κοζάνης
47.
Εθνικός Αστέρας-SKODA Ξάνθη
26/10/2010
17:00
Καισαριανής
48.
Τρίκαλα-Άρης
27/10/2010
20:00
Τρικάλων
49.
Πιερικός-Αστέρας Τρίπολης
26/10/2010
15:00
1ο ΟΑΚΑ Κατερίνης
50.
Βέροια-Κέρκυρα
28/10/2010
17:00 Βέροιας
51.
Εθνικός Πειραιά-Λάρισα
26/10/2010
20:00 Ολυμπ. Εγκατ. Ελληνικού

Γ’ ΦΑΣΗ

Α/Α
ΑΓΩΝΑΣ
ΗΜΕΡΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΤ.
34.
Τύρναβος-Βέροια
29/9/2010
15:30
Τυρνάβου
0-1
35.
ΠΑΟ Ρουφ-Εθνικός Πειραιά
29/9/2010
15:30
Ρουφ
1-2 παρ. (1-1)

B’ ΦΑΣΗ

Α/Α
ΑΓΩΝΑΣ
ΗΜΕΡΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΤ.
16.
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ιωνικός
15/9/2010
15:45
Γιαννιτσών
4-3 πεν. (2-2)
17.
Εορδαϊκός-Καλλιθέα
15/9/2010
15:45
Α. Θεοφανίδης
1-0
18.
Ολυμπιακός Χερσονήσου-ΟΦΗ
15/9/2010
18:00
Παγκρήτιο
1-2
19.
Οδυσσέας Αναγέννησης-ΠΑΣ Γιάννινα
16/9/2010
15:45
Αναγέννησης
0-2
20.
Μέγας Αλέξανδρος-Βέροια
15/9/2010
15:45
Ηράκλειας
0-1
21.
Αναγέννηση Επανομής-Παναιτωλικός
15/9/2010
15:45
Ν. Σαράφης
0-1
22.
ΠΑΟ Ρουφ-Αγροτικός Αστέρας
16/9/2010
15:45
Ρουφ
2-1 παρ. (1-1)
23.
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
15/9/2010
17:00
Παναχαϊκής
1-0
24.
Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός
16/9/2010
15:00
Γ. Καμάρας
1-3 παρ. (1-1)
25.
Τύρναβος-Δόξα Δράμας
16/9/2010
15:45
Τυρνάβου
4-2 πεν. (0-0)
26.
Ρόδος-Διαγόρας
15/9/2010
19:30
Ρόδου
0-1 παρ.
27.
Πλατανιάς-Ηλιούπολη
15/9/2010
15:45
Περιβολίων
0-1
28.
Αετός Σκύδρας-Αναγέννηση Καρδίτσας
15/9/2010
15:45
Σκύδρας
2-1
29.
Κοζάνη-Θρασύβουλος
15/9/2010
15:45
ΔΑΚ Κοζάνης
1-0
30.
Δόξα Κρανούλας-Εθνικός Πειραιά
15/9/2010
15:45
Κρανούλας
1-3 παρ. (1-1)
31.
Αγία Παρασκευή-Εθνικός Αστέρας
15/9/2010
18:00
Αγ. Παρασκευής
0-1
32.
Παναιγιάλειος-Τρίκαλα
15/9/2010
15:45
Αιγίου
0-3 πεν. (1-1)
33.
Αίας Σαλαμίνας-Πιερικός
15/9/2010
15:45
Περάματος
0-3 πεν. (0-0)

Α’ ΦΑΣΗ

Α/Α
ΑΓΩΝΑΣ
ΗΜΕΡΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΤ.
1.
Οδυσσέας Αναγέννησης-Μακεδονικός
5/9/2010
15:45
Αναγέννησης
1-0
2.
Μέγας Αλέξανδρος-Πανηλειακός
4/9/2010
15:45
Ηράκλειας
3-0 πεν. (1-1)
3.
Αναγέννηση Επανομής-Ηρακλής Ψαχνών
5/9/2010
15:45
Νίκος Σαράφης
1-0
4.
Νίκη Βόλου-ΠΑΟ Ρουφ
4/9/2010
15:45
Νεάπολης Βόλου
2-3 παρ. (2-2)
5.
Βύζας Μεγάρων-Παναχαϊκή
5/9/2010
15:45
Μεγάρων
0-2
6.
Κεραυνός Κερατέας-Απόλλων Σμύρνης
4/9/2010
15:45
Αντ. Πρίφτης
0-1
7.
ΠΑΣ Κόρινθος-Τύρναβος
5/9/2010
18:00
Κορίνθου
6-7 πεν. (1-1)
8.
Ρόδος-Ναυπακτιακός
4/9/2010
19:30
Ρόδου
1-0
9.
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πλατανιάς
5/9/2010
15:45
Φιλιππιάδας
0-1
10.
Καλλονή-Αετός Σκύδρας
4/9/2010
15:45
Μυτιλήνης
0-1
11.
Κοζάνη-Ασπρόπυργος
5/9/2010
18:00
ΔΑΚ Κοζάνης
1-0
12.
Δόξα Κρανούλας-Φωκικός
5/9/2010
15:45
Ηγουμενίτσας
4-3 πεν. (0-0)
13.
Αγία Παρασκευή-Χανιά
5/9/2010
17:30
Αγ. Παρασκευής
3-2
14.
Πόντιοι Κατερίνης-Παναιγιάλειος
5/9/2010
18:00
Α’ ΔΑΚ Κατερίνης
1-2
15.
Αίας Σαλαμίνας-Ζάκυνθος
5/9/2010
15:45
Περάματος
1-0 παρ.
  • Η Αναγέννηση Γιαννιτσών, ο Εορδαϊκός και ο Ολυμπιακός Χερσονήσου πέρασαν στην επόμενη φάση άνευ αγώνος