(6η) Νίκη Βόλου - Α.Ο.Καβάλα

Άβαταρ μέλους
Sotiris
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 865
ΕγγραφήCOLON 30 Ιούλ 2006, 18:24
ΤοποθεσίαCOLON Athens
CONTACTCOLON

Re: (6η) Νίκη Βόλου - Α.Ο.Καβάλα

Δημοσίευσηαπό Sotiris » 22 Οκτ 2012, 00:06

Το γήπεδο και ειδικά τα εκτός έδρας απαιτούν περίπου 50ευρώ. Ο κόσμος δεν τα έχει πια. Ας παρακολουθούμε τον ΑΟΚ από όπου μπορούμε, δε νομίζω ότι και οι άλλες ομάδες έχουν περισσότερο κόσμο.
Σημασία έχει να ανεβούμε και να ξεπεραστεί η κρίση. Ο κόσμος υπάρχει αλλά δεν μπορεί. Απλό είναι...
Γερουλάνο μπινέ πουτάνας γιε

VASSIA-ALMYROS VOLOU
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 17
ΕγγραφήCOLON 17 Οκτ 2012, 16:56

Δημοσίευσηαπό VASSIA-ALMYROS VOLOU » 22 Οκτ 2012, 19:10

BILVAK ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΤΟ EMAIL THΣ ARCELORMITTAL ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΤΑΙΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΠΛΕΟΝ. ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ EMAIL ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ.ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ NICKNAME. ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΤΗΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΑΝ ΘΕΣ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΜΑΤΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ. ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΧΘΕΣ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. Η ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 45000 ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΧΑΝΕΣ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΗΤΑΝ ΕΝΘΟΥΣΙΩΔΕΙΣ ΟΣΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕ Ο ΑΟΚ. ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ Η ΚΡΙΣΗ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΚΑΒΑΛΙΩΤΕΣ. ΑΛΛΑ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΗΠΕΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΑΣ. ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΡΙΣΗ; ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΡΙΣΗ;, ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΡΙΣΗ; ΟΙ ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ, ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΡΙΣΗ; ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΑΒΑΛΙΩΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΡΙΣΗ; ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΜΗΛΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΤΙΣΟΥΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ 5000 ΘΕΑΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΛΙΒΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΑΣ ΟΠΑΔΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ. ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΦ'ΗΨΥΛΟΥ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ.

ΥΓ. ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗ ΓΙΑ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 100 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΑ 100 ΕΥΡΩ; ΠΡΩΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΛΑΡΙΣΑ, ΚΑΡΔΙΤΣΑ ,ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΣΑ ΧΑΛΑΣΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 100 ΕΥΡΩ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΝ ΑΟΚ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ KAI ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΚΡΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ!!

paleros
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 78
ΕγγραφήCOLON 20 Σεπ 2011, 15:00

Δημοσίευσηαπό paleros » 22 Οκτ 2012, 20:05

ρε συ βασια απο τη μια αναρωτιεσαι γιατι οι αλλοι φιλαθλοι δεν εχουν κριση και απο την αλλη δεν παιρνεις διαρκειας γιατι εχει κριση κ εισαι μακρια κ ειναι πολλα τα 100ευρω :-k :-k :-k :-k αλλα κριτικη την κανεις ειτε με κριση ειτε χωρις :badgrin:

VASSIA-ALMYROS VOLOU
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 17

Δημοσίευσηαπό VASSIA-ALMYROS VOLOU » 22 Οκτ 2012, 22:32

ρε paleros διαβασε με λιγο καλυτερα, να δωσω 100 ευρω και να ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ εννοω οτι ειναι υπερβολη στις μερες μας, άλλα χρονια δεν θα ηταν , τωρα ομως ειναι. ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΖΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ -ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ-ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ!!!

paleros
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 78

Δημοσίευσηαπό paleros » 22 Οκτ 2012, 23:20

το διαρκειας φιλε μου το αγοραζουμε ΚΑΙ για να βοηθησουμε την ομαδα.ας παω κ 3 φορες λιγοτερο σε ταβερνα η καφε η...η...

VASSIA-ALMYROS VOLOU
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 17

Δημοσίευσηαπό VASSIA-ALMYROS VOLOU » 23 Οκτ 2012, 16:47

ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΛΕΣ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΙ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ Η ΠΡΕΜΟΥΡΑ ΣΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ, ΑΜΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ 5000 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΣΤΟΚ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΧΕΣΜΕΝΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΑΟΚ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΛΥΘΕΙ; ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΧΟΡΗΓΟΣ, ΘΑ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΕΣ Η ΟΜΑΔΑ, ΘΑ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ ΕΥΡΩΠΗ, ΚΑΝΑ ΤΙΤΛΟ, ΑΛΛΑ ΟΙ 5000 ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΤΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ 1500-2000. ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ; ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ. ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΙΔΙΑ- ΠΡΙΝ 30 ΧΡΟΝΙΑ- ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΓΑΝ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕΣ ΑΟΚ ΓΕΛΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΓΑΝΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΑΔΑ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.

paleros
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 78

Δημοσίευσηαπό paleros » 23 Οκτ 2012, 17:51

πριν 30 χρονια δεν υπηρχαν αλλες ομαδες για τους καβαλιωτες παρα μονο ο ΑΟΚ.Τα πραγματα ομως αλλαξαν δυστυχως

Άβαταρ μέλους
Patgeo
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 430
ΕγγραφήCOLON 27 Απρ 2009, 22:51
ΤοποθεσίαCOLON Καβάλα / Λευκωσία

Δημοσίευσηαπό Patgeo » 23 Οκτ 2012, 21:01

VASSIA-ALMYROS VOLOU έγραψεColonΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΙΔΙΑ- ΠΡΙΝ 30 ΧΡΟΝΙΑ- ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΓΑΝ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕΣ ΑΟΚ ΓΕΛΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΓΑΝΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΑΔΑ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.

Δυστυχώς υπάρχει ακόμα αυτό το ζήτημα και κυρίως στις μικρότερες ηλικίες, που δεν ξέρουν ή δεν ενδιαφέρονται να μάθουν για την ιστορία του ΑΟΚ ή επειδή φοβούνται να παραδεχθούν την αγάπη τους για την Ομάδα, μήπως και τους κοροϊδέψουν οι φίλοι τους στο σχολείο...

Άβαταρ μέλους
Sotiris
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 865
ΕγγραφήCOLON 30 Ιούλ 2006, 18:24
ΤοποθεσίαCOLON Athens
CONTACTCOLON

Δημοσίευσηαπό Sotiris » 24 Οκτ 2012, 02:24

Όλα τα παραπάνω αποτελούν μια μεγάλη ΠΙΚΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ αλλά είναι δυστυχώς η αλήθεια....
Γερουλάνο μπινέ πουτάνας γιε

PERIKLIS
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 703
ΕγγραφήCOLON 24 Ιούλ 2006, 14:17

Δημοσίευσηαπό PERIKLIS » 24 Οκτ 2012, 10:26

Φίλε vassia , η αλήθεια είναι ότι το διαρκείας το παίρνεις για να ενισχύσεις την ΟΜΑΔΑ !! Εγώ είμαι πολύ πιο μακρυά απο εσένα και ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ πήρα ...και έχω κιεγώ κρίση όπως όλοι μας...Και δεν ήρθα στο ΒΟΛΟ εξαιτίας της κρίσης και δεν είδα την ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΑΟΚΑΡΑ !! Όμως είναι πιο σημαντικό τα 100€ να πάνε στο ταμείο της ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ παρα στο ταμείο της ΝΙΚΗΣ ΒΟΛΟΥ και της ΛΑΡΙΣΑΣ...και ας είμαι μακρυά και ας μη δώ΄ούτε ένα παιχνίδι...θέλω να συμβάλω στις μεταγραφές γιατί κακά τα ψέματα χωρίς έσοδα η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ δεν θα πάει πουθενά...Οπότε στο διαταύτα , ΝΑΙ θέλει έξοδα πολλά για να πας εκδρομή...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ας τα κρατήσει κάποιος και να πάρει ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ή να αγοράσει εισιτήριο στα εντός ΕΔΡΑΣ παιχνίδια ...ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΣΜΟ ΠΟΛΥ !!! Τώρα όποιος μπορεί να πηγαίνει εκτός έδρας δεν το συζητάμε ότι είναι πολύ σημαντικό η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ να μην είναι μόνη της πουθενά και να ακουστεί παντού το ΑΟΚ ΟΛΕ !! και πιστεύω ότι μάλλον παντού θα κρεμαστεί έστω ένα πανί με το ΚΑΡΑΒΑΚΙ ΜΑΣ ίσως εκτός απο τη ΚΡΗΤΗ...εκτός και αν εκεί τα παιδιά που μένουν εκεί έχουν έστω ένα πανί...η αν πάνε και εκεί δικοί μας ...ΑΟΚ ΟΛΕ !!!

tritonas
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 96
ΕγγραφήCOLON 10 Μαρ 2009, 18:44
ΤοποθεσίαCOLON Βολος, Καβαλα

Δημοσίευσηαπό tritonas » 24 Οκτ 2012, 12:05

Το καταλαβαίνω κι εγώ με τη σειρά μου ότι ήταν δύσκολο για κάποιους να έρθουν αλλά το θέαμα του να είμαστε 26 άτομα μετρημένα στο γήπεδο δεν είναι πολύ όμορφο... Δε λέω, όσες φορές φωνάξαμε ακουγόμασταν σαν να είμαστε 100 αλλά άλλο είναι το θέμα. Είναι κακό και στην ψυχολογία των παικτών να μη βλέπουν υποστήριξη στα εκτός έδρας ματς.

AOKARAS14
Μέλος
Μέλος
ΔημοσιεύσειςCOLON 74
ΕγγραφήCOLON 27 Ιουν 2011, 20:35

Δημοσίευσηαπό AOKARAS14 » 26 Οκτ 2012, 10:35

VASSIA-ALMYROS VOLOU έγραψεColonAOKARAS14 ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ. ΩΤΡΑ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑΝΤΕΣ ΣΟΥ; ........ΕΣΥ ΜΟΥ EΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!

Έχω να πω ότι εξακολουθώ να εμμένω στις απόψεις μου. Όπως βλέπεις, κανείς από τους πρωτοπόρους δεν κέρδισε και όλα δείχνουν ότι θέλουν να βγάλουν την ΑΕΠ στη Super League. Όταν δεν βγει, βγες να μου πεις "τι έχεις να πεις τώρα" κλπ. Εγώ σου είχα γράψει για ήττες των πρωτοπόρων και γενικά αποτελέσματα ισοπαλιών, δηλαδή αγώνες που ουσιαστικά δεν έγιναν, καθώς κανείς δεν πήρε βαθμούς. Ο ένας ίσον κανένας. Και μη ξεχνάς το βασικότερο, ένας βαθμός πηγαίνει στα σκουπίδια και για τους 2.

Επίσης, ένα από τα 26 άτομα που γράφουν κάποιοι για το εκτός έδρας παιχνίδι, ήμουν κι εγώ. Παρά το ότι μένω σε άλλη πόλη. Αυτό για να μη νομίζεις ότι δεν αγαπώ την ομάδα μου. Και αν διαβάζεις, δεν είναι η πρώτη φορά που πήγα φέτος στο πρωτάθλημα. Γι' αυτό, όλοι στο γήπεδο αδέλφια, να ανεβάσουμε την ομάδα εκεί που της αξίζει.

Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες